Polski English

O Firmie

Biuro TOGA działa na krakowskim rynku nieruchomości już od wielu lat, zapewniając swoim klientom fachową i kompetentną obsługę oraz pomoc we wszystkich aspektach związanych z obrotem nieruchomościami. Zajmujemy się najmami, wynajmami, kupnem i sprzedażą, doradztwem inwestycyjnym czy pomocą w uzyskaniu kredytów mieszkaniowych. Pomagamy naszym klientom w transakcjach dotyczących wszelkich rodzajów nieruchomości – mieszkań, domów, działek, obiektów komercyjnych, kamienic i budynków zabytkowych.

Nasza działalność obejmuje także pomoc w przypadkach nieruchomości zajętych przez komornika, zadłużonych czy związanych z wyrokami eksmisyjnymi. Mamy doświadczenie w regulacji stanów prawnych - spadki, hipoteki, itp.

Wiedza i rzetelność, kultura osobista, szacunek do Klienta i pełne zaangażowanie to nasza dewiza.

Jesteśmy licencjonowanym biurem i posiadamy polisę OC, która stanowi gwarancję, iż dokonywane poprzez nas transakcje są bezpieczne i sprawnie przeprowadzone. Zawsze staramy się, aby nasi Klienci – nawet Ci najbardziej wymagający - byli zadowoleni i należycie obsłużeni.

Kancelaria Prawna, z którą na co dzień współpracujemy, zapewnia fachową obsługę w sprawach dotyczących nieruchomości oraz konsultacje i porady prawne pozwalające uniknąć ryzyka i wszelkich niebezpieczeństw związanych z inwestycjami i transakcjami im towarzyszącymi.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i potrzeby. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Artykul pozycjonujący
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego